Astrologija

     Astrologijoje – žvaigždės, zodiako ženklai, planetos, būstai, fiktyvios planetos, laipsniai, kuriuose yra planetos – viskas teikia tam tikrą informaciją. Žinant gimimo datą, laiką ir vietą, galima sudaryti ne tik žmogaus, bet ir miesto, valstybės, ar bet kokio mus dominančio dalyko horoskopą.

     Iš esmės, astrologijos pagalba galima nusakyti tuos pačius dalykus, kaip ir chirologijoje, bet įdomu tai, jog dviejų žmonių su visiškai vienodais plaštakų „raštais“ nesutiksime, o va du vienodus horoskopus – galime. Pvz.: dvynukai, ar tiesiog žmonės, gimę tame pačiame gimdymo skyriuje, keletos minučių tikslumu. Panagrinėjus, palyginus tuo pačiu laiku ir toje pačioje vietoje gimusius žmones, pamatysime, kad jų likimas panašus, bet įvykiai galėjo būti įvykę skirtingu laiku, iki tų įvykių buvo einama skirtingais keliais ir t.t. Tai rodo, kad Kūrėjas, išleisdamas sielas į šį pasaulį, paliko joms ir laisvos valios spręsti, nurodydamas tik pagrindines gaires (juk vienas iš mūsų į tuos pačius suvokimus pasirenka eiti per kančią, o kitas lengvai, nesikoncentruodamas į nesėkmes, akcentuodamas teigiamus dalykus ir laimę teikiančias emocijas).

     Astrologas gali apibūdinti žmogaus psichologinį portretą, šio gyvenimo duotybes bei uždavinius ir įsipareigojimus, taip pat, kokiose gyvenimo sferose juos teks atlikti.  Nurodyti silpnas charakterio, gyvenimiškų temų vietas, kurias reikėtų sustiprinti dirbant su tam tikromis savybėmis; nupasakoti, kurioje gyvenimo srityje gali tekti sulyginti karmines skolas bei nurodyti laikotarpius, kada reiktų būti budriam, kad žmogus nepakliūtų į likimo paruoštus išbandymus ar gundymus ir dar labiau neįsišaknytų karminė skola; papasakoti apie žmogaus gyvenimo etapus ir uždavinius, kiekviename iš šių etapų.

     Numačius tam tikrus būsimus įvykius, galima jiems pasiruošti iš anksto. Jeigu laukia palankus periodas – išnaudoti galimybes, o jeigu laukia nesėkmių ruožas – iš anksto tam pasiruošti, kad gyvenimas neišmuštų žmogaus iš vėžių.

     Atminkime, jog galime būti savo likimo  šeimininkais, tam tereikia sąmoningumo, suvokimo, jog daug ką galime patys, šiek tiek valios, drąsos ir išminties bei nustoti kaltinti kitus dėl savo nesėkmių, pasirinkimų, o priežasčių ieškoti savyje. Kol patys sau esame „Terra incognita“ ( kas išvertus reiškia, nepažinta žemė, neištirta sritis, nežinomas dalykas) tol ir keistis bei keisti nieko negalime, kadangi nežinome iš kur ateina nepalankios mūsų gyvenimo sąlygos, žmonės, aplinkybės.

Linkiu kiekvienam mūsų geriau pažinti save, tuomet ir kitus pažinti seksis labiau. Būkime LAIMINGI, visų pirma, su savimi.

Uždaryti