Thetahealing® meditacijos metodas

theta-brainwaves-meditation-word-cloud-picture-id863625140

ThetaHealing® meditacijos metodas yra nuostabus tuo, kad gali padėti žmonėm be vargo ar titaniškų pastangų keistis ir pakeisti savo realybę. Tapti sėkmingais, sveikais, laimingais, pozityviai mąstančiais, išsilaisvinti iš baimių, nuoskaudų, toksiškų ryšių, priklausomybių, harmonizuoti tokias gyvenimo sritis kaip:

  • savirelizacija;
  • partnerio pritraukimas;
  • santuoka;
  • sveikata;
  • finansai;
  • verslas;
  • santykis su savimi ir aplinkiniais.
theta-brainwaves-meditation-word-cloud-picture-id863625140

Konsultacija

  • Trumpas įžanginis pokalbis, per kurį yra aptariama žmogaus gyvenimo tema, kurią norėtųsi koreguoti;
  • Žmogui atsipalaidavus ir užsimerkus, Teta praktikas užduoda tam tikrus klausimus, kurie kyla iš jo vidinio matymo, intuicijos. Taip, per žmogaus atsakymus, jis vedamas vis gilyn – prie susidariusios problemos ištakų. Visas šis procesas ThetaHealing® metode vadinamas „kasinėjimu“, kurio metu yra atrandamas kertinis įsitikinimas*, kuris sukuria žmogaus gyvenime atitinkamas situacijas. Jau šio etapo metu, žmogus dalykus pamato tarsi iš šalies, bet tuo pačiu, tarsi pats juose iš naujo sudalyvauja, o per tai ateina nauji suvokimai, pajautos; Ar žmoguje glūdi tam tikras įsitikinimas, teta praktikas išsiaiškina raumenų testo* pagalba. Norint atlikti raumenų testą ar transformuoti „kenksmingą“ įsitikinimą, esantį žmoguje, Teta praktikas kiekvieną kartą klausia žmogaus sutikimo. Teta praktikas bet kokį veiksmą atlieka tik išgirdęs žmogaus „taip“.

Ištarti „TAIP“ susitikimui su savimi ne visada yra lengva. Visi žmogaus įsitikinimai, kuriantys atitinkamą realybę, yra tarsi jo sielos turtas, gijos, iš kurių pinama gyvenimo istorija. Kiekvieną, net gyvenimo kokybei kenkiantį įsitikinimą, pasąmonė supranta kaip norą, kurį uoliai vykdo (Visatoje nėra tokio supratimo, kaip „gerai“ ar „blogai“, yra tiesiog energijos pobūdis. Gerai ar blogai sprendžia žmogaus protas).

Kiek konsultacijų reikės, kad pilnai išsivalytų kertinis įsitikinimas (pašalinus giliausiai glūdintį įsitikinimą, visi papildomi, su tais pačiais dalykais susiję įsitikinimai išsivalo savaime) priklauso nuo to, kiek įsisenėjusi yra problema ir kiek žmogus pats yra pasirengęs ją paleisti. Kuo atviresni sau esame, tuo trumpesnio gijimo laikotarpio prireikia.

 

Konsultacijos trukmė 40 min. – 1val. Konsultacija vyksta susitikimo metu arba internetu.

Daugiau apie ThetaHealing® metodą skaitykite:  www.thetahealing.com 

Peržiūrėti mano kvalifikaciją galima čia – įvedus mano vardą bei pavardę: www.thetahealing.com/search.html

Uždaryti